18 sept , 2018

Teated

Reedel, 23. märtsil sõidame Tartu Linnamuuseumi muuseumitundi ja viikinginäitusele. 

Pildiotsingu Tartu linnamuuseum tulemus

Unipiha algkool kuulutab välja konkursi klassiõpetaja kohale. Õpetajalt oodatakse seadusele vastavat haridust, valimisolekut tööks liitklassis. Kontakt: Eha Jakobson 5213971 või aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Laupäeval, 31. märtsil sõidame Puhja laste folklooripäevale. Lastele on rahvariided kätte jagatud. Palun aidata neid triikida ja korda seada. Pastlad on koolis, need saavad nad kätte enne minekut. 

Väljasõit kooli juurest kl 11, pidu ise algab kl 12. Tagasi plaanime olla kl 3 paiku.

Tänasest päevast saavad 2.klassi õpilased töötada Miksikese e-töövihikutega. Igal õpilasel on oma kasutajanimi ja parool, millega ta saab Miksikese keskkonda siseneda. Sealt valib ta Minu Miksikese ja vasakult menüüst e-töövihikud. Praegu on meil kasutusel eesti keele ja inimeseõpetuse töölehed. Need paneb kas terve klassi või mõne õpilase jaoks eraldi üles õpetaja. Laps täidab need ja saadab õpetajale. Kui töö vajab parandamist, saadab õpetaja selle lapsele tagasi, kes parandused teeb ja uuesti õpetajale saadab.

Unipiha algkool kuulutab välja konkursi 0,25 koormusega eripedagoogi leidmiseks.

Avaldus ja CV saata 27. detsembriks meiliaadressile: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Laupäeval, 3. detsembril sõidame Tartusse Tiigi seltsimajja pidama Taaderandi talisteid. Laulud, pillilood ja tantsud on selgeks õpitud. Reedel saavad lapsed koolist rahvariided, kodus peaks need üle vaatame, triikima ja vaatama, kas istuvad kenasti selga. Veel oleks tarvis vaadata, kas on olemas sõlg või mõni muu kinnitusvahend ja vöö. Jalga võib põlvikutele/sukkadele peale panna villased sokid, sest nende otsas seisavad pastlad hästi.  Vt. ka http://kultuuriaken.tartu.ee/?event=1319871138

Väljasõit kooli juurest kl 10.25 ja tagasi loodame olla kl 13.30 -14. 00 paiku.

Fotomälestus aastast 2008

Meie kooli jõulupidu toimub seekord teisipäeva, 22.det. õhtupoolikul algusega kl 16.00. Lapsed tulevad kooli kl 14, siis saame veel laule harjutada.Jõuluvana tuleb loodetavasti ka - oleneb muidugi lumeoludest, põhjapõtrade toitumusest ja veel mõnest pisiasjast. Pärast kontserti istume ühise laua taha, sööme verivorsti ja kõike, mis sinna juurde käib.Ilmselt peab arvestama mitme vahetusega, sest kedagi ei saadeta koolimajast tühja kõhuga minema.

23. detsembril on ametlikult viimane koolipäev ja me kasutame seda, et minna koos teiste Kambja valla lastega laulma. Seekord toimub see kl 10 Kambja koolimajas, mitte kirikus, sest kiriku temperatuur on -4 kraadi ja meil pole õigust lapsi ära külmetada. Koguneme kooli juurde nagu ikka kolmapäeviti, läheme valla bussi peale, kuid seekord võimlasse ei sõida. Üritus peaks läbi olema kl 11, siis tuleme koolimajja tagasi, saame tunnistused ja võime vaheajale minna.

Mõnusat jõuluaega, ilusat uue aasta algust.

Õpetajad

dsc_0223Laupäeval, 7. novembril tähistame isadepäeva. Koguneme kooli juurde kl 11.30, et vaadata meie read üle. Kl 12 jõuame Andu puhkemajja Otepääle, kus ootab seiklusrada, mida võib läbida nii üksi kui koos vanematega. Pärast sööme pannkooke, joome teed ja morssi. Täiendavate küsimustega pöörduda Erlend Silla poole, kes meie üritust korraldab.

Unipiha Algkool | Pangodi küla, Kambja vald, 62017 TARTUMAA | tel (+372) 741 1838 | e-post: unipiha@kambja.ee