25 sept , 2017

Erasmus+

  Kui hästi läheb, saab Unipiha koolist sügisel Erasmus programmi raames üks üheksast partnerkoolist, kes osaleb uues EL erinevate maade koolide ühisprojektis.

Ateenas, kevadisel koolivaheajal, võttis Kreeka, Küprose, Belgia, Portugali, Eesti, Hispaania, Leedu, Poola, Itaalia koolide kohtumisest osa Unipiha algkooli juhataja Eha Jakobson.

Loe lisa...

_DSC9970_02Et projekt heakskiidu saaks, tuli koolide koordinaatoritel veel koos istuda.

Aasta tagasi Ateenas, kevadisel koolivaheajal, võttis Kreeka, Küprose, Belgia, Portugali, Eesti, Hispaania, Leedu, Poola, Itaalia koolide kohtumisest osa Unipiha algkooli juhataja Eha Jakobson.

Seekord saadi uuesti kokku 19.-23.märtsini Veneetsias, õigupoolest Veneetsia eeslinnas Oriagos.

Loe lisa...

DSC_1242Teisel koolinädalal tuli Archimedese keskusest kindel kinnitus selle kohta, et võime oma Erasmus+ projekti jõustumisele kindlad olla. Niisiis plaanisime kohe oma esimese tegevuse - liiva värvimise - kokku viia vanavanemate päevaga. Vanade aegade lood köitsid lapsi, mitte vähem ka vanavanemaid, kel oleks jkuttu ka kauemaks jätkunud. Ees aga ootas õuekunst.

Loe lisa...

 Logo loomine on alati keerukas, eriti kui osalisi on palju. Pakuti välja nii ja teistsuguseid, lõpuks jäädi idee juurde, et iga kool saadab oma väikese logo ja siis Veneetsia partner paneb need üheks kokku.

Loe lisa...

Kalendri kokkusättimine jäi inglastele. Kuud olid koolide vahel ära jaotatud, meile jäi juulikuu. Lapsed valmistasid selleks liivapilte, välja valisime Mihkli pildi jõel sõitvast Eesti lipuga laevast. Vaata kogu kalendrit:

 

 http://play.smilebox.com/SpreadMoreHappy/4e444d324e7a6b304d4446384d5441774d444d774e7a67770d0a 

Merry_Christmas_01Jõulutervituseks valmistasime ette jõulukaardi. Sellel on talvine pilt meie kooli aknast, millel on jäälilled. Pilt ise on siin, töödeldud pizap.com vabavaraga.

Loe lisa...

DSC_2295_028
Sügis on igasuguse materjali poolest rikas. Kuna esialgsed ideed olid olemas, siis läksime põllule ja mäele seda otsima. 

Loe lisa...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Algus
Eelmine
1

Unipiha Algkool | Pangodi küla, Kambja vald, 62017 TARTUMAA | tel (+372) 741 1838 | e-post: unipiha@kambja.ee